__________________________________

KRÁDEŽ VÝLETU

Kniha, kterou musíte mít!

_________________________________________________________

Nebývale úžasná kniha příběhů M. Šlechty a ilustrací F. Bandy

Zakoupením této knihy podpoříte provoz Domova sv. Anežky

Jak kniha vznikla? Domov sv. Anežky asi před půl rokem „objevil“ příběhy Mirka Šlechty a oslovil jej s nabídkou, zda by je nemohl vydat jako „benefiční knihu“ doplněnou ilustracemi některého z autorů tvořících ve Výtvarné dílně Domova sv. Anežky pod vedením Barbory Šestákové. Mirek souhlasil a o ilustrování měl velký zájem František Bandy, který potom na ilustracích pracoval přibližně čtyři měsíce. No a pak už jen vše redigovat, graficky upravit a připravit, vysázet a tisknout J. Výsledek vám nyní předkládáme a věříme, že vás opravdu zaujme. Pokud navíc splní i cíl získat finanční prostředky na provoz a rozvoj činnosti Domova sv. Anežky, bude to skvělé. Kniha je vydávána jako součást aktivit při poskytování sociálních služeb a má vám též ukázat našeho uživatele Františka Bandy jako úspěšného ilustrátora.

Proč je to nebývale úžasná kniha? Mirek Šlechta je úžasný a vnímavý kluk z Rynárce, který si prostě zaznamenává své každodenní příběhy. Je v nich ale tolik netradičních nápadů, autentických událostí, zajímavostí, postřehů, bezprostřednosti, slovních novotvarů a ponaučení, že osloví čtenáře každého věku a postavení. Přečtení knihy vám nebude trvat dlouho, ale určitě se k ní budete pravidelně vracet, možná si ji budete brát s sebou na cesty a určitě ji budete půjčovat svým známým a kamarádům. 

Co v knize najdete? V knize Krádež výletu najdete 26 krátkých příběhů a jednu bonusovou báseň. Kromě toho ale také 22 ilustrací Františka Bandy, který je vytvořil v rámci svého autorského působení ve Výtvarné dílně Domova sv. Anežky. 

Podívejte se sami. Nabízíme vám malou ochutnávku - zde (klikni).

Rozhovor s Františkem Bandy a Janem Šestákem o knize v pořadu Literární matiné Českého rozhlasu České Budějovice ze dne 11.8.2013 najdete zde (klikni). 

Krádež výletu

napsal Miroslav Šlechta, ilustrace František Bandy, vydal Domov sv. Anežky, o.p.s., 2012  

Formát: A5, počet stran: 38, vazba: V2

Cena:   150,-Kč (včetně DPH)

_________________________________________________________

Neváhejte a získejte knihu KRÁDEŽ VÝLETU - KLIKNI ZDE 

 _________________________________________________________________________

 

Nabídka knihy pro firmy, instituce, obce

- kniha s vaší propagací a reklamou

Jste firma, instituce, organizace, město, obec, živnostník, obchodník? Chtěli byste tuto knihu využít jako dárek, pozornost pro zaměstnance, obchodní partnery, zákazníky, klienty, obyvatele? Potřebujete alespoň 50 ks knihy? Pak je tu pro vás jedinečná možnost. Knihu Krádež výletu opatříme reklamním (propagačním) páskem (přepásání uprostřed knihy, lepené spojení konců pásku), na kterém bude logo, reklamní či jiný nápis podle vašich požadavků. Tuto úpravu nabízíme v ceně knihy. Neváhejte a kontaktujte našeho obchodního zástupce Víta Šubrta (tel. 385 724 007, mobil. 604 270 725, email obchod@anezka-tyn.cz).  

 

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

10. 11. Evžen

Zítra: Martin

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

462474
TOPlist
foot