_DSC0429.jpg

 

Je určeno pro použití ve školkách, školách, družinách, dětských domovech, mateřských centrech, dětských domech, ale i v domácnostech, zkrátka všude tam, kde jsou hravé, zvídavé a tvořivé děti a dospělí.

 

V základní sadě je pět maňásků. Běžně nabízíme zejména Honzu, kašpárka, krále, královnu, princeznu, tříhlavého draka, čerta, vodníka, vílu a čarodějnici. Ale můžete si objednat i jiné postavy. Navrhněte je a my je vyrobíme. Zvládneme to.

 

V každé domácnosti nebo školce je však plno dalších maňásků někde v krabicích. A šikovné a tvořivé děti i dospělí dokáží s trochou fantazie z textilu, dřeva nebo papíru vyrábět pro vlastní pohádky vlastní maňásky. S těmi pak můžete hrát v našem stolním divadle. Po hře vše dáte do skladné truhličky a uložíte, aby divadlo nepřekáželo.

 

Do větších prostor umíme na vaši objednávku vyrobit také větší, stabilní, dřevěnou divadelní scénu. Neváhejte se zeptat. Někomu může být stolní divadlo příliš malé.

 

Dodací lhůta je závislá na množství objednávek a náročnosti realizace vybraných maňásků. Obvykle 1 - 2 měsíce od objednání.

 

 

OBJEDNÁVKY A DOTAZY 

 tel.: 385 724 007 nebo 604 270 725,  email: obchod@anezka-tyn.cz


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

10. 11. Evžen

Zítra: Martin

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

462475
TOPlist
foot