Poděkování sponzorům - Rodinný běh pro dobrou věcBěh.jpg

Domov sv. Anežky vyslovuje obrovský dík všem sponzorům za přímou finanční podporu či věcné a materiální přispění. Vysoce si ceníme Vašeho kladného postoje k prvnímu ročníku Rodinného běhu pro dobrou věc konaného v sobotu 14. října 2017.

Získané finanční zdroje i věcné ceny jsme beze zbytku využili k potřebnému pokrytí fungování Domova sv. Anežky.

Všichni zúčastnění, závodníci i přihlížející veřejnost, si celou akci velmi užili, na čemž má  obrovskou zásluhu i Vaše osoba či firma. Z tohoto důvodu považujeme za potřebné oficiálně zveřejnit jména dárců, jak se za Vaši pomoc odvděčit.

Jmenovitě tímto děkujeme společnosti Š+H Bohunice, s.r.o. a panu Hrdličkovi, společnosti Daňhel Agro a.s., Ateliéru Kobera s.r.o., Mudr. Marii Hajíčkové, společnosti Extrudo Bečice s.r.o., Agra Březnice s.r.o., Vltavotýnská teplárenská a.s., Heluz cihlářský průmysl v.o.s., Agrodružstvu Žimutice, Statku Netěchovice, Dílnám sv. Jiljí Třeboň a dalším.

Svým darem (v jakékoliv formě) jste přispěli k udržení vysoké úrovně pořádané akce Rodinný běh pro dobrou věc a k nadšení a dalšímu entusiasmu pro práci, kterou všichni v Domově sv. Anežky a pro Anežku děláme. Můžete tak navštívit naše webové stránky nebo FB profil, kde pro Vás máme zachycené krásné momenty z běhu a aktuality.

Ještě jednou Vám děkujeme za vynaložené finanční zdroje a další prostředky, které umožnily zdárný průběh běhu. Pevně věříme v zachování stejné vstřícnosti a přízně i pro další plánované ročníky.

 

                                                                                                                 Za Domov sv. Anežky


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

10. 11. Evžen

Zítra: Martin

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

462474
TOPlist
foot