Sportovní hry - Hluboká nad VltavouVe středu dne 17.5.2017 se uživatelé Domova sv. Anežky účastnili XXIV. ročníku sportovních her ve městě Hluboká nad Vltavou ve sportovně relaxačním areálu. Pořadatelem těchto her byl Domov Libnič a CSS EMPATIE, Baseball and Softball club Hluboká nad Vltavou ve spolupráci se studenty z oboru “Výchova ke zdraví“ PFJU a Magistrátem města České Budějovice. Náš tým tvořilo 5 uživatelů, kteří se účastnili v disciplínách: 

  • běh na 60 metrů
  • 40 metrů závod vozíků
  • hod kriketovým míčkem
  • skok z místa do dálky
  • autový hod
  • hod diskem na přesnost.

Po splnění všech disciplín nastala volná zábava, která byla mimo jiné proložena diskotékou, na které jsme si všichni společně zatančili. Následně začalo probíhat slavnostní vyhlášení vítězů. V závodech vozíků na 40 metrů se umístil na krásném 3. místě Miroslav Petřík, který obdržel medaili a diplom a celý tým se umístil na 2. místě. Každý obdržel diplom a ceny, ze kterých byli všichni nadšeni. Sportovní hry jsme zakončili občerstvením a vydali se zpět do Anežky, kde jsme se pochlubili diplomy a všichni nám pogratulovali za krásné umístění a celkový úspěch.

 

18927349_10210356588170373_602876713_o.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

10. 11. Evžen

Zítra: Martin

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

462475
TOPlist
foot