Českobudějovický GejzírNaše hudební skupina Živelná pohroma se v sobotu 13. května 2017 zúčastnila Českobudějovického Gejzíru a byl to ohromný zážitek. Už při příjezdu bylo ze všech cítit nadšení, vyskákali jsme z aut a vešli do areálu, kde nás čekalo milé přivítání. Před vystoupením jsme se dokonce mohli občerstvit.

Naše hodina H měla nastat ve 12:00, kdy jsme měli odstartovat naše vystoupení. Veškeré plány však zhatila strašlivá bouřka, která začala odnášet dokonce i stany. Vystoupení se z tohoto důvodu neplánovaně opozdilo. Ale tahle hodinka nikoho nerozhodila a po pěti písničkách (Když se zamiluje kůň, Kdyby se v komnatách, Já budu chodit po špičkách, Vyznání (Argema), Jasná zpráva) jsme sklidili obrovský aplaus.

Po účinkování jsme dostali občerstvení (kuřecí stehna, kávu, buchty apod.), které nás velice potěšilo. Někteří šli rovnou jíst a někteří zůstali a shlédli šermířském vystoupení a připojili se k pozdnímu obědu až po tomto kulturním zážitku. V odpoledních hodinách jsme se ještě zúčastnili několika představení folkových skupin. Okolo 17-té hodiny jsme se pomaličku vraceli zpět k autu a vyjeli ke svým domovům.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

10. 11. Evžen

Zítra: Martin

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

462475
TOPlist
foot