Sedm kroků tvého putování

Karl A. Immervoll

 

Duchovně laděná příloha pro přemýšlivé poutníky

 

Karl A. Immervoll - teolog, hudebník a švec

Je ženatý, má tři dospělé děti. Žije převážně v Heidenreichsteinu v oblasti zvané Waldviertel. Profesně působí v centru „Seelsorge“, kde pracuje s lidmi, kteří v naší společnosti stojí velmi často na okraji - nezaměstnaní, lidé se zdravotním postižením, děti a mládež žijící v těžkých sociálních podmínkách. Působí také jako hudebník, varhaník a učitel hudby. Vykonává i pedagogickou činnost ve škole pastorální práce ve Vídni.

 

Jsem rád, že jsme se setkali. Byť prostřednictvím této krátké přílohy k netradičnímu průvodci společnou cestou z Heidenreichsteinu do Týna nad Vltavou. Zvu vás na cestu. Především ty z vás, kteří se třeba cítíte uštvaní a chcete na chvíli vystoupit z každodenního stereotypu do jiného světa. Pěšky. Chůze je ten způsob pohybu směrem vpřed, který je v rychlosti člověku nejpřirozenější. Já osobně potřebuji občas v naší uspěchané době také období zpomalení. Chodím často a rád. Chůze mi pomáhá, čistí mi hlavu, uvolňuje tělo, navrací mi životní rytmus. Na cestu se můžeš vydat i ty! Přeji šťastnou cestu!

 

Karl A. Immervoll

 

PŘEČTI SI, UDĚLEJ SEDM KROKŮ - klikni

 

 

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

10. 11. Evžen

Zítra: Martin

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

462474
TOPlist
foot